شرکت تولیدی وتحقیقاتی پرسا

شرکت پرسا از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را بر اساس دیدگاه های جدید تولید محصولات در رسته های؛ دارویی، بهداشتی، مواد غذایی و صنعتی آغاز نمود.

از ابتدای آغاز فعالیت این شرکت، اهداف کلان آن بر اساس تولید محصولات جدید و مورد نیاز با فرمولاسیون های نوین و بدون کپی برداری از سایر کشورها بوده  است .

در این راستا بدلیل اختصاصی بودن تمامی محصولات ، تولیدات مرتبط دارای مخاطبین گسترده در سراسر کشور و کشور های اطراف بوده و امروزه این شرکت توانسته است در انواع محصولات تولیدی خود به تمامی کشورهای همسایه صادرات بسیار خوبی نیز داشته باشد.

تقریبا ۱۴ درصد از صنعت کشور ما در استان البرز بوده و از حیث توان تولید و نوآوری ، این استان به عنوان قطب علم و فناوری کشور نام گرفته است .

شرکت پرسا در طی قریب به ۵ سال گذشته به عنوان نوآور برتر استان البرز همواره در جشنواره های مختلف استانی و کشوری مورد تقدیر بوده است .

شرکت تولیدی و تحقیقاتی پرسا
کرج، ۴۵ متری گلشهر، خیابان پونه غربی، کوی ندا، کوچه ی مریم، پلاک ۹۶
کد پستی : ۳۱۹۸۷۱۷۱۹۱
026-34607240
026-34608905
info@perssa.co
www.perssa.co
برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
7 ماه قبل
داروخانه دامپزشکی ایران وت (IRANVET )
[شیراز]
  • نوع فعالیت: عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : داروهای دام، داروهای طیور، داروهای اسب، داروهای زنبور عسل، مکمل های دام، کنسانتره طیور، لوازم دامپزشکی، لوازم دامپروری، حشره کش ها، سموم خانگی، سموم دامپزشکی، داروی طیور، خوراک دام وطیور، خوراک ماهی، غذای سگ وگربه، داروی حیوانات خانگی
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 0912-0986090، 071-54503736
بروز رسانی 9 روز پیش